popup.jpg (274 KB)

Evlilik Teklifi İçin Yüzük Önerileri

07 Nisan 2022
Evlilik Teklifi İçin Yüzük Önerileri

Evliliğe uzanan yolun ilk ve en önemli adımını evlilik teklifi oluşturuyor. Evlilik teklifi yapmak isteyenler hangi yüzükle teklif yapacağı konusunda kararsız kalabiliyor. Teklife farklılık katmak ve sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler görünümleriyle öne çıkan yüzük modellerine yöneliyor. Evlilik teklifinde hangi yüzüğü alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız bu yazımız size yardımcı olacaktır.
Evlilik Teklifi İçin Düşünebileceğiniz Yüzük Modelleri
Evlilik teklifi için kullanabileceğiniz birçok yüzük modeli bulunuyor. Bu yüzüklerden bazıları sadelikten yana olanların tercihi olurken bazıları ise gösterişli ve dikkatleri üzerine çekmeyi isteyenler tarafından beğeniliyor. Birbirinden farklı evlilik yüzüğü modellerine aşağıdan göz atabilir ve tam olarak hayalinizdeki yüzüğü bulabilirsiniz.

Tektaş Pırlanta

Evlilik teklifi dendiğinde akla ilk gelen yüzük çeşidi tektaş pırlanta oluyor. Sadelik ve şıklıktan yana olanların tercihi tektaş pırlanta, evlilik için harika bir seçimdir. Tektaş pırlanta yüzüğün üzerindeki bir adet taş benzersizliğin ve tek olmanın sembolü olarak görülür. Günümüzde evlilik teklifleri için klasik bir seçim olarak görülen tektaş pırlanta ile unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Baget Yüzük

Evlilik tekliflerinde son dönemlerde trend olan baget yüzükler farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yenilikleri açık bir partneriniz varsa baget yüzükler arasında tercih yapabilirsiniz. Diğer yüzüklerden farklı olarak üzerindeki elmasların dikdörtgen şekilde kesilmesiyle yapılan baget yüzükler şık bir görüntü sergiler.

Tamtur Yüzük

Tamtur yüzükler evlilik teklifi için tercih edilebilecek farklı yüzük türleri arasında yer alıyor. Adından da anlaşılabileceği üzere tamtur yüzüklerin her yerinde taşlar bulunuyor. Bu sayede her yerinden ışıltılar saçan bu harika yüzükler meraklı gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gösterişli modellerden hoşlanan partnerinize tamtur yüzük ile evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Beştaş Yüzük

Dikkat çekici bir tasarım arıyor ancak bir diğer yandan aşırıya kaçmamak istiyorsanız beştaş yüzük tam da aradığınız model olabilir. Seçilen modele göre farklı büyüklüklerde taşların yer aldığı beştaş yüzükler son dönemlerde evlilik tekliflerinin gözdelerinden biri haline geldi. Farklı bütçelere uygun özelliklerde beştaş yüzükler bulunabilirken yüksek bütçelere çıkıldığında iddialı modeller arasında seçim yapmak mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.