popup.jpg (274 KB)
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Varsayılan Sıralama
Yeniler İndirimdekiler Fiyat Artan Fiyat Azalan En Yeni En Eski
P003884
232.034,61 TL
331.801,72 TL
P003974
15.214,32 TL
21.753,24 TL
P003977
17.188,95 TL
24.601,88 TL
P003981
30.072,57 TL
42.988,56 TL
P003984
27.774,23 TL
39.719,09 TL
P003998
73.125,86 TL
104.558,01 TL
P004084
72.834,52 TL
104.137,19 TL
P004087
90.865,12 TL
129.904,42 TL
P004088
92.677,89 TL
132.526,46 TL

Tektaş Pırlanta Küpe Modelleri ve Fiyatları

Tektaş pırlanta aksesuarları ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir ve harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Zarifliğin ve şıklığın birleşimi olan tektaş pırlanta küpe modelleri, farklı ortamlarda kullanılabilir olması ve her kombinle uyum sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Ediz Dereli kalitesiyle üretilen tektaş pırlanta küpe modelleri arasından istediğinizi seçerek güvenle ve kolayca satın alabilirsiniz.

Pırlantalı küpelerin en önemli özelliği sadeliği ve ışıltılı görünümüdür. Diğer gösterişli modellerin aksine oldukça zarif bir görünüm sunan tektaş pırlanta küpelerin bu görünüşleri, tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. Üzerinde farklı bir renk veya detay bulunmadığı için her kıyafet ile birlikte kullanılabilir. İster spor, ister günlük, isterseniz de gece davetine uygun şekilde giyinin, tektaş pırlantanın benzersiz tasarımı size uyum sağlayacaktır.

Görünüşüyle Fark Yaratan Tektaş Pırlanta Küpe Modelleri

Tektaş pırlanta küpe ürünleri genel olarak birbirine benzer tasarımlara sahip olsa da çok küçük farklara sahiptir. Pırlantanın konulduğu yerde yapılan ufak dokunuşlar, pırlanta küpenin tamamen farklı bir yapıya bürünmesini sağlar. Buradaki değişiklikler küpenin karşıdan ve yandan görünüşünü değiştirmektedir. Ayrıca bu kısımdaki değişiklikler aynı zamanda pırlantanın nasıl görüneceğini etkileyen unsurlardan biridir. Tasarımsal olarak birbirinden ayrılan modellerde pırlanta ön planda bulunmaktadır. Kare ve yuvarlak şeklinde tasarlanan küpe modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tektaş Pırlanta Küpe Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tektaş pırlanta küpeler en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Hâl böyle olunca küpeyi satın alırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Söz konusu detaylara özen göstererek tam olarak hayalinizdeki küpeyi satın alabilir ve aldığınız aksesuarı en iyi şekilde koruyarak uzun bir süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Pırlanta küpe seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, elbette küpenin tasarımıdır. Pırlanta küpeler genelde sade bir tasarıma sahip olsa da aralarında önemli farklar bulunur. Stilinize uygun olduğunu düşündüğünüz pırlanta küpe modelini satın alabilirsiniz.
  • Tektaş pırlanta küpe alırken özen gösterilmesi gereken bir diğer detay ise pırlantanın kendi özellikleridir. Pırlantanın berraklığı, kesim türü, rengi ve karat değeri, küpenin görünüşünü ve fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu özellikleri inceleyerek kendinize uygun küpe modelini bulabilirsiniz.
  • Alacağınız küpeyi nasıl bir kombinle veya nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurursanız küpe seçimini çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • İstediğiniz ürünü satın aldıktan sonra ve kullanmadığınız zamanlarda iyi bir şekilde muhafaza etmeniz önerilir. Diğer nesnelerle teması halinde küpeye zarar gelebileceği için küpelerin kendi kutusu içerisinde saklanması önerilmektedir.

Her Bütçeye Hitap Eden Tektaş Küpe Fiyatları

Tektaş küpe fiyatları belirli kriterlere göre farklılık göstermektedir. Pırlantanın karatı, berraklığı ve rengi gibi detaylar, küpenin fiyatı konusunda belirleyici olmaktadır. Pırlanta ne kadar büyük, berrak ve beyaz renge yakın olursa küpenin fiyatı buna bağlı olarak yükselebilir. Aynı şekilde söz konusu değerler aksi şekilde değiştiğinde ise fiyatla daha uygun seviyelere inmektedir. Hem giyim tarzınıza uygun olan hem de bütçeniz dahilinde olan küpelerden birini tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Pırlanta küpeyi özenli bir şekilde kullandığınızda kullanım ömrünün daha da uzayacağını söylemek mümkündür.

Kaliteli ve birçok alternatife sahip olan tektaş pırlanta küpe modelleri arasından istediğinizi Ediz Dereli farkıyla satın alabilirsiniz. Birçok farklı ödeme yöntemi sayesinde bütçenizi aşmadan ve rahatlıkla dilediğiniz pırlanta küpe modeline sahip olabilir, uzun yıllar keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Site üzerinden satın alacağınız her aksesuar sigortalı olarak ve ücretsiz kargo hizmeti ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.