Sırala
Görünüm:
1 2 3
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Tasarım Pırlanta Küpe Modelleri ve Fiyatları

Kendine has görünüme sahip tasarım pırlanta küpeler ile tarzınızı yansıtabilir ve alışılageldik küpe tasarımının dışında, fark yaratan bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Fantezi pırlanta küpe, baget pırlanta küpe, efektli pırlanta küpe ve benzeri küpe modelleri arasından istediğinizi seçebilir ve tam olarak giyiminize uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Tasarım pırlanta küpeler arasında her stile ve yaşa uygun seçenekler bulunmaktadır.

Tasarım pırlanta küpe aksesuarları hem tasarımları hem de üzerindeki pırlantaların kullanım türü açısından çok farklı ürünlerdir. Bu aksesuarların bazılarında farklı şekillere yer verilirken bazılarında ise harika görünüme sahip figürler bulunur. Ayrıca küpeler genel yapıları itibariyle da birbirlerinden ayrılmaktadır. Halka pırlanta küpe ve benzeri birçok pırlanta küpe çeşidi siz kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bu tasarım pırlanta küpe modelleri arasından istediğinizi seçerek satın alabilir ve yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Efektli Pırlanta Küpe Modelleri

Harika görünümü ile en çok tercih edilen pırlanta küpe çeşitlerinden biri olan efektli pırlanta küpeler, gösterişli bir pırlanta küpe satın almak isteyenlere hitap etmektedir. Efektli pırlanta küpeler özel tasarımları sayesinde pırlantanın daha görkemli olmasını sağlar. Böylece düşük karat değerine sahip bir pırlanta küpe satın alsanız bile aksesuarınızın mükemmel görüneceğinden ve dikkatleri üzerine çekeceğinden emin olabilirsiniz. Bütçeniz dahilinde uygun fiyatlı ve güzel görünen bir pırlanta küpe satın almayı planlıyorsanız efektli pırlanta küpe modelleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Sadelikten Hoşlananlara: Baget Pırlanta Küpe

Tasarım olarak basit ama görünüş olarak benzersiz bir küpe almak için baget pırlanta küpe modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu baget pırlanta küpe aksesuarlarında genel olarak abartılı ve çok fazla dikkat çeken detaylara yer verilmemektedir. Bunun yerine sade bir tasarım üzerinde pırlantaların yerleştirilmiş olduğu görülebilir. Baget pırlanta küpelerin tasarımları yuvarlak, oval ve kare gibi sade formlardadır. Ayrıca rose altın ve beyaz altın gibi altın seçenekleri arasından tercih yapılarak tasarımda farklılıklara gidilmesi de mümkündür. Baget pırlanta küpelerin tasarımları, pırlanta taşlarının dizilim şekliyle birbirinden ayrılır. Kullanılan pırlantaların büyüklüğü ve farklı dizilimlerine göz atarak istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Pırlantanın En Gösterişli Hali: Fantezi Pırlanta Küpe

İlginç ve dikkat çekici tasarımları beğenenlere hitap eden fantezi pırlanta küpe modelleri, benzersiz görünüşleriyle ön plana çıkmaktadır. Fantezi pırlanta küpeler arasında halka pırlanta küpe, damla pırlanta küpe gibi sabit ya da hareketli yapıda küpeler bulunmaktadır. Bu küpeler arasında kar tanesi gibi farklı görünümlere sahip modeller de yer almaktadır. Tarzınıza uygun olacak şekilde fantezi pırlanta küpeler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu aksesuarları hem günlük yaşamınızda kullanabilir hem de şıklığın önem taşıdığı davetiyelerde kıyafetinize eşlik edecek harika bir aksesuar olarak takabilirsiniz. Günün her saatinde şıklığınıza şıklık katacak olan fantezi pırlanta küpeler, çıkarmak istemeyeceğiniz aksesuarlarınızdan biri olacaktır.

Her Bütçeye Uygun Tasarım Pırlanta Küpeler

Bütçeniz her ne olursa olsun, zevkinizi yansıtan bir tasarım pırlanta küpe modeline sahip olmanız mümkün. Tasarım pırlanta küpe fiyatları, tasarım türüne, pırlanta büyüklük ve kullanım yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de size en uygun modeli seçmek için;

  • Beklentilerinizi ve önceliklerinizi belirleyin,
  • Sade ya da gösterişli modeller için tüm modelleri sıralayın,
  • Sizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz tasarım pırlanta küpeler için siparişinizi hemen oluşturun.

Ediz Dereli koleksiyonunda yer alan birbirinden göz alıcı modeller arasında gezinirken kendinizi renkli bir dünyada bulacaksınız. İster kendinize ister sevdiklerinize hediye edebileceğiniz tasarım pırlanta küpeler, en sevdiğiniz aksesuarlarınızdan olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.