popup.jpg (274 KB)
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Varsayılan Sıralama
Yeniler İndirimdekiler Fiyat Artan Fiyat Azalan En Yeni En Eski
550.111,07 TL
786.677,61 TL
809.790,43 TL
1.158.004,21 TL
467.597,65 TL
668.653,31 TL
320.310,06 TL
458.048,24 TL
200.116,90 TL
286.158,76 TL
191.668,10 TL
274.084,41 TL
802.636,47 TL
1.147.775,00 TL
108.280,66 TL
154.862,39 TL
1.326.332,89 TL
1.896.675,77 TL
727.697,83 TL
1.040.627,32 TL
2.598.962,45 TL
3.716.535,40 TL

Kişiye Özel Tasarım Takılar

Kişiye özel tasarımlara sahip aksesuarlar ile tarzınızı tam olarak yansıtabilir ve bulunduğunuz her ortamda fark yaratabilirsiniz. Kişiye özel tasarıma sahip birçok farklı aksesuar bulunmaktadır. Kişiye özel kolye, bileklik, yüzük ve küpe gibi aksesuarlardan dilediğinizi satın alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Kişiye Özel Kolye Modelleri

En göze çarpan aksesuarlardan biri olan kolyeler, birçok farklı renkte ve tarzda üretilmektedir. Bu kolyelerin bazılarında yalnızca taşlar bulunurken aynı zamanda üstünde harf, desen veya figürler bulunan kolyeler de mevcuttur. Kişiye özel kolye seçenekleri arasından istediğinizi seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. İsterseniz sevdiğiniz renklere sahip bir kolye alabilir, hoşunuza giden bir figürü barındıran pırlanta kolyeler arasından seçim yapabilir veya desen olan size hitap eden bir kolye seçebilirsiniz. Kişiye özel kolye ürünlerini kendiniz için alabilir ya da doğum günü, yıldönümleri veya diğer özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Günün Her Anında Kullanabileceğiniz Kişiye Özel Bileklik Çeşitleri

Üzerinde pırlanta taşların veya farklı işlemelerin bulunduğu kişiye özel bileklik modelleri ile göz kamaştırabilirsiniz. Birbirinden dikkat çekici renklere sahip pırlantaların yer aldığı pırlanta bileklikler hem gündüz hem de gece kombinlerinize uyum sağlar. Günlük kıyafetlerle birlikte de kullanılabilen bileklikler, giydiğiniz kıyafetlerin renkleriyle uyumlu olacak şekilde tercih edildiğinde ortaya oldukça şık bir görüntü çıkmaktadır. Her noktasında pırlanta bulunan bileklikler olduğu gibi daha sade bir görüntüye sahip olan ve yalnızca birkaç detaya yer verilen ürünler de yer almaktadır. Ediz Dereli kalitesiyle üretilen özel bileklik seçenekleri arasından istediklerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekecek Bir Aksesuar: Kişiye Özel Yüzük

Sıklıkla tercih edilen aksesuarlardan biri olan yüzük, her zaman kullanılabilmeleri ve etkileyici görünümleriyle ön plana çıkmaktadır. Kişiye özel tasarımlara sahip yüzüklerle fark yaratabilirsiniz. Kişiye özel yüzük modelleri tasarım açısından birbirinden ayrılmaktadır. Bu yüzük modellerinin bazılarında bir adet pırlanta bulunurken bazılarında ise birden fazla pırlanta taşa yer verilir. Kişiye özel yüzük çeşitlerinde değişken olan bir diğer nokta ise pırlantanın rengidir. Kırmızı, mavi ve benzeri farklı renklerde olabilen yüzükler sayesinde giyiminize uygun ve sevdiğiniz renklerde yüzükler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Özel pırlanta yüzükler ile mükemmel ışıltınızı dışarıya yansıtabilirsiniz.

Özgün Bir Tasarım İsteyenlere Hitap Eden Özel Pırlanta Küpeler

Vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan küpeler, yüze en yakın aksesuarlardan biri olduğu için son derece dikkat çekicidir. Bu nedenle küpenin tasarım ve ışıltı açısından üst düzey bir kalitede olması önemlidir. Özel pırlanta küpeler ile tam olarak beklentilerinizi karşılayacak özelliklerde bir küpe satın alabilirsiniz. Gösterişli küpelerden hoşlanıyorsanız üzerinde çok sayıda pırlantanın yer aldığı modellere göz atabilir ya da isterseniz daha sade küpe çeşitlerinden birini almayı düşünebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlar Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Kişiye özel tasarım ürünlerden birini almadan önce sade mi yoksa daha gösterişli bir aksesuar mı kullanmak istediğinizi netleştirmeniz satın alım sürecinizi kolaylaştırır.
  • Ürünleri tek tek satın alabileceğiniz gibi setlerden birini tercih ederek tam bir kombine sahip olabilirsiniz.
  • Uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz aksesuarlar arasından seçim yaparken tam olarak giyim tarzınıza uygun modellere göz atarak ürünün detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ediz Dereli güvencesiyle zevkinize ve bütçenize uygun nitelikte birçok kişiye özel tasarım ürünü bulabilirsiniz. Birçok farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca satın alabileceğiniz ürünler Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo hizmeti ile ve sigortalı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.