popup.jpg (274 KB)

Her Geline Yakışacak 10 Tektaş Yüzük Modeli

14 Mart 2022
Her Geline Yakışacak 10 Tektaş Yüzük Modeli

En mutlu anların şahidi tektaş yüzükler, ışıltısını düğün törenlerinde, nikah merasimlerinde ya da evlilik yemini edilen hemen her yerde yansıtmaya devam ediyor. Sonsuz aşk denildiğinde adeta bir sembol gibi karşımızda duran tektaş yüzük, evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı, evlilik törenlerinin de baş misafiri oluyor. Ediz Dereli tektaş yüzük kategorisinde sergilenen birbirinden özgün ve şık tektaş yüzük modelleri, gelinlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor.

Hemen her kesim ve büyüklükte taşın yer aldığı etkileyici tektaş yüzük modelleri arasında, farklı tarzlarda düğünlere ve birbirinden farklı zevklere sahip gelinlere yakışacak bir model bulmak mümkün. İster minimal, zarif ve ışıltılı ister göz alıcı, gösterişli ve parıltılı bir model seçin, bu en özel gününüzde Ediz Dereli imzası ile ışığınız artsın.

Sadelik ve zarafetin tek bir tasarımda buluştuğu 0.03 Karat Fantezi Pırlanta Yüzük, gelinlerin en sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Ediz Dereli tasarım ustalarının özgün çizgilerini taşıyan model, 14 ayar beyaz altından üretiliyor. Yuvarlak kesim 0,03 karat pırlanta taş ile taçlandırılan model, yumuşak hatları ile nostaljik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Sıra dışı tektaş pırlanta yüzük tasarımları arasında ilk sıralarda yer almaya aday olarak gösterebilecek 0,20 karat tektaş pırlanta yüzük, geleneksel alyans üzerine adeta kondurulmuş bir pırlantadan oluşan sade bir güzelliğe sahip. Göz dolduran yuvarlak kesim pırlantası ile gelin adaylarının yoğun ilgi gösterdiği model farklı karat değerlerinde pırlanta seçenekleri ile de satışa sunuluyor.

Yuvarlak kesim 0,22 karat değerinde ana pırlantaya ek olarak, yüzüğün her iki yanında sıralanmış 14 küçük pırlantanın ışıldadığı bu özel model, sıradanlıktan uzak model arayışında olanlar için son derece güçlü bir alternatif. Her açıdan farklı ve ışıltılı görünen 0,30 karat tektaş pırlanta yüzük aynı zamanda beyaz altın sevenlerin de en iyiler listesinde yer alıyor.

Farklı tasarıma sahip kalın tırnaklar içerisine oturtulmuş göz alıcı yuvarlak kesim pırlantadan oluşan bu gösterişli model, hemen her tarz gelinliği ustaca tamamlayacak görünüşe sahip. 0,40 karat tektaş pırlanta yüzük, modern tasarımı ve sade şık duruşu ile gündelik kullanımlar için de son derece uygun bir model.

Gönlü incelikten yana olanları, ince yapısı ile kendisine hayran bırakan 0,10 karat tektaş pırlanta yüzük modeli, minimal bir güzellik vadediyor. Uygun fiyatı ve özgün tasarımı nedeni ile evlilik tekliflerinde ve düğün törenlerinde sıklıkla tercih edilen model, kusursuz el işçiliği ile de dikkat çekiyor.

0,25 karat tektaş pırlanta yüzük hem kalın tırnakları hem de modern çizgileri ile her geline yakışacak pırlanta modelleri arasında yer alıyor. Ediz Dereli koleksiyonlarında yer alan kolye ve küpelerle kombinlenerek kullanılabilecek bu özel tasarım, 14 ayar beyaz altın ve yuvarlak kesim pırlanta taştan oluşuyor.

Efektli pırlanta yüzük modelleri arasında hem uygun fiyatı hem de gösterişli parıltısı nedeniyle dikkat çeken model, beyaz altın severlerin en çok ilgi gösterdiği modellerden. Yuvarlak kesim 0,06 karat pırlanta, efektli görüntüsü ile son derece dikkat çekici ve ışıltılı bir görünüm sergiliyor.

Her yönüyle etkileyici ve dikkat çekici olan 1,02 karat tektaş pırlanta yüzük modeli, rose altın ile pırlanta ışıltısının birlikteliği ile oluşturulmuş. Ediz Dereli koleksiyonunun en iddialı tasarımlarından olan bu model, nostaljik yapısı ile de gelinlerin en çok tercih ettiği parçalardan.

En minimalist ve uygun fiyatlı tektaş pırlanta yüzük modelleri arasında yer alan tasarım, şık ama sade ve gösterişsiz bir parça arayanlar için son derece iyi bir alternatif. 0,01 karat efektli tektaş pırlanta yüzük, modern çizgileri ile de ilgi toplamayı başarıyor.

Taç kısmındaki oval hatlar nedeni ile farklı bir görüntüye sahip olan 0,82 karat tektaş pırlanta yüzük, gelinlerin gözde parçaları arasında yer alıyor. Yaklaşık 5 gramlık beyaz altın gövdenin üzerine konumlandırılmış pırlanta, ışıltısı ile görenleri kendisine hayran bırakan modeller arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.